Lista instruktorów

Dolnośląskie


Świdnica

Leszek Szostak
Leszek Szostak
Z wykształcenia fizjoterapeuta, doktor nauk o zdrowiu.
Prowadzę gabinet fizjoterapeutyczny w NZOZ „Medi-Lab”, pracując głównie z osobami z dysfunkcjami narządu ruchu (bóle neurologiczne oraz mięśniowo-powięziowe pleców, brzucha, rąk, nóg oraz głowy, bóle i dysfunkcje kręgosłupa i stawów obwodowych), korzystając z metod medycyny akademickiej oraz terapii naturalnych. Propagowanie edukacji oddechowej i związana z nią nauka ćwiczeń oddechowych, jest w mojej pracy terapeutycznej ważnym narzędziem leczniczym, ponieważ znacząco wpływa na rewitalizację wszystkich funkcji organizmu (także narządu ruchu) oraz poprawę jakości życia rehabilitowanych osób.
e-mail: szoscio@interia.pl
tel. 601 850 826
Michał Mika
Michał Mika
Na co dzień pracownik administracji publicznej. Pasjonat sportu i zdrowego stylu życia. Od wielu lat interesuje się wpływem jedzenia na zdrowie i samopoczucie. Trenował piłkęnożną, tenis stołowy, od 17 lat związany z treningiem siłowym. Miłośnik wszelkich form ruchu.
Instruktor StrongFirst Girya I, prowadzi treningi siłowe metodą HardStyle Pavla Tsatsouline’a. „Metoda Butejki zmieniła moje życie i może zmienić także twoje.” Instruktor SFG 1- trener personalny, Buteyko Clinic International Accredited Practitioner
tel. 883 408 207,
e-mail: michalmika@poczta.fm

Wrocław

Anna Buzalewicz
Anna Buzalewicz
Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania Naturoterapeuta i Instruktor metody Buteyko. Medycyna naturalna interesowała mnie od zawsze. Wyznaję zasadę iż nie ma zdrowia bez świadomości. W pracy z pacjentem staram się pomóc mu zmienić nawyki: żywieniowe i oddechowe, tak by przywrócić naturalną równowagę i polepszyć jakość życia.Daję wskazówki jak przywrócić poprawne wzorce oddechowe tak, by wyeliminować takie dolegliwości jak: astma, chrapanie, uczucie niepokoju, bezsenność, przewlekłe przemęczenie, zapalenie zatok, nieżyt nosa, problemy z koncentracją, bezdechy senne oraz wiele innych wywołanych niedotlenieniem organizmu.
tel: 793 939 702
email: czlowiek.holistycznie@gmail.com
Katarzyna Brzazgoń - Dzięcioł
Katarzyna Brzazgoń - Dzięcioł
Psycholog, terapeutą, dietetyk i psychodietetyk. Inspiruje do pozytywnych zmian, uczy jak być Sprawcą i Autorem Nowej Jakości Własnego Życia.
Wierzy, że każdy jest integralną całością, więc terapia odbywa się na wszystkich poziomach ludzkiego istnienia - umysłu, emocji, ciała i ducha.
W pracy koncentruje się na budowaniu siły każdego człowieka, aby mógł stawić czoła wyzwaniami, jakie stawia przed nim życie.
www.balansdiety.pl;
tel:695251221
email:balansdiety@gmail.com