Lista instruktorów

Łódzkie


Łódź

Grzegorz Wierchowiec
Grzegorz Wierchowiec
Jestem autorem metody Mind&Move, za pomocą której każdy może podnieść swoją efektywność w stresie, poprzez zbudowanie nawyków fizycznych (pamięć mięśniowa) i oddechowych na głębokim poziomie. Od ponad 20 lat trenuję, a od kilkunastu świadomie adaptuję na polu zawodowym i biznesowym najważniejsze aspekty treningu sztuk walki i związanych z nim technik oddechowych — w celu podnoszenia jakości, efektywności oraz kreatywności pracy. Mam doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracującymi pod wielką presją czasu i dużych oczekiwań. Od ponad 20 lat moimi klientami są najwięksi klienci korporacyjni oraz najbardziej znane marki.
tel. +48605057315
grzegorz.wierchowiec@mindandmove.pl
www.mindandmove.pl
Jan Czarnecki
Jan Czarnecki
Lekarz-naukowiec zajmujący się wpływem psychiki na ciało. Leczy za pomocą ćwiczeń oddechowych, medytacji, ekspozycji na zimno. Pracuje w Zakładzie Psychodermatologii Uniw. Medycznego w Łodzi i w Nocnej Pomocy Lekarskiej w szpitalu w Łęczycy. Wierzy, iż starożytna wiedza joginów jest prawdziwa, należy ją przetłumaczyć na "nasze". Praktykuje medycynę humanistyczną, u podstawy której są skuteczność oraz współczucie. Prowadzi szkolenia grupowe oraz indywidualne. Zaprasza do kontaktu osoby chcące zredukować dawki leków nasennych, przeciwlękowych, przeciwbólowych, przeciwastmatycznych.
tel.: 73-99-55-048
https://www.facebook.com/drjanczarnecki

Pabianice

Maciej Jagusiak
Maciej Jagusiak
czyli Pan Jagoda… pan pasja! Jedyny w Polsce certyfikowany trener biegania Pose Method of Running, dwukrotny mistrz Polski w biegu na 3000 masters (Toruń 2017 i Płock 2018), wegerarianin, szczęśliwy mąż i ojciec. Zakochany w oddychaniu Buteykowym, które odmieniło jego życie i zdrowie. Do tego bloger, influencer… wyjątkowo barwna postać, mimo iż jest daltonistą :)
Jeśli potrzebujesz motywacji do działania - koniecznie napisz do Maćka!! To wulkan pozytywnej energii!!
tel: 793028694
e-mail: jagusiak.maciej@gmail.com
https://www.facebook.com/panjagoda/