Lista instruktorów

Małopolskie


Kraków

Paweł Janus
Paweł Janus
Instruktor Buteyko Clinic, magister fizjoterapii, dietetyk, absolwent AWF w Krakowie i Collegium Medicum UJ. Były sportowiec- lekkoatleta. Autor
artykułów naukowych oraz popularnonaukowych, obecnie związany z lecznictwem uzdrowiskowym, aktywny wykładowca dietetyki. Terapeuta specjalizujący się w rehabilitacji chorób układu oddechowego dzieci i dorosłych. Naukowo podejmujący tematy z zakresu pulmonologii, kardiologii oraz promocji zdrowia. Zwolennik wielopłaszczyznowego oddziaływania, upatrujący rozwiązań w syntezie doświadczeń z wielu dyscyplin naukowych, zarówno społecznych, psychologicznych jak i stricte medycznych.
email: pawel.wojciech.janus@gmail.com
tel: 502-189-055
Robert Mucha
Instruktor Buteyko Clinic, absolwent certyfikowanego kursu instruktorskiego u P.McKeown. Zawsze byłem zafascynowany logiką, w każdym procesie leczenia. Dlatego Metoda Butejki mnie bardzo urzekła swoją prostotą, logiką i skutecznością.W połączeniu z moimi pasjami jak olejki eteryczne, medycyna chińska, dietetyka, zielarstwo, joga mogę czystym sumieniem powiedzieć, że połączenie tych dziedzin wspaniale się przeplata i uzupełnia, a w każdej z nich jest nam potrzebne wdrożenie prawidłowego oddechu. Nie ma dobrego oddechu bez prawidłowego odżywiania, ćwiczeń fizycznych oraz wyciszenia ciała fizycznego i duchowego. Uwielbiam rower, tenis ziemny i narty biegowe.
Email: info@kalkomat.com

Nowy Sącz

Anna Ryczek
Anna Ryczek
mgr psychologii, nauczycielka jogi, pilatesu i aerial jogi. Instruktorka i ambasadorka metody Buteyko oraz Oxygen Advantage (Tlenowej przewagi). Tłumaczka książek "Zamknij usta", "Spokojny oddech, spokojny umysł", "Kto ma nosa do zdrowia" oraz "Jak oddychać, aby być zdrowym". Współorganizatorka kursów instruktorskich metody Buteyko z Patrickiem McKeown. Zainteresowana redukcją stresu, uważnością i naturalnymi sposobami powrotu i utrzymania zdrowia. Współpracuje z magazynami "Yoga & Ayurveda" oraz "Fizjoterapia funkcjonalna". Prowadzi indywidualne i grupowe sesje oddychania dla dorosłych i dzieci.

email: info@butejko.pl
tel: 604588447