Lista instruktorów

Mazowieckie


Ciechanów

Ewa Staroń-Kaliściak
Ewa Staroń-Kaliściak
Psychodietetyk, promotor zdrowego stylu życia wg reguł św. Hildegardy, instruktor prawidłowego oddechu metodą prof. Butejki i NW. Jej proverbium to:
-nic ponad miarę,
-poznaj samego siebie,
-niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem.
Zaleca powrót do harmonii poprzez relaksujące ćwiczenia psychofizyczne z oddechem nosowym, dietę orkiszową i mitochondrialną, opartą na dobrych tłuszczach, harmonizowanie człowieka na wszystkich jego płaszczyznach; duchowym, fizycznym i umysłowym w relacjach z Bogiem, ze sobą, drugim człowiekiem i środowiskiem.
tel.519-195-697
kontakt@psychodietetykazhildegarda.pl
www.psychodietetykazhildegarda.pl

Otwock

Katarzyna Kosior
Katarzyna Kosior
Z wykształcenia dziennikarka, z zawodu instruktorka jogi certyfikowana przez Yoga Alliance. Założycielka studia jogi i pracy z ciałem “Teraz Relax” w Józefowie koło Otwocka. Zachęcam do praktykowania jogi w przyjaźni z własnym ciałem, przestrzegając zasad anatomii człowieka. Uczę oddychania mniej według metody Butejki. Lubię relaksować ludzi :)

www.terazrelax.pl
studio@terazrelax.pl
tel: 502423069

Warszawa

Dobrawa Borkała
Dobrawa Borkała
Artystka/Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych ENSBA w Paryżu. Magister Psychologii Klinicznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Zajmuje się terapią oddechem. Od 2012 prowadzi warsztaty rozwojowe plastyczno-ruchowe dla dzieci i dorosłych. Certyfikowana przez Yoga Alliance Nauczycielka Jogi (200 RYS). Instruktorka metody Buteyko. Autorka alfabetu oddechowego składającego się z kilkudziesięciu znaków wyróżniających warianty oddechu ludzkiego. Certyfikowana terapeutka EMDR.
e-mail: dobrawa.borkala@gmail.com
tel: 608522422
Ewa Krawiec
Ewa Krawiec
Z wykształcenia ekonomistka, prywatnie entuzjastka zdrowego stylu życia i naturalnych metod pracy z ciałem.
Trenerka biofeedback, instruktorka metody Butejki, absolwentka studiów Australian Institute of Life Coaching: specjalizacja Health and Wellness.
Nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej i ćwiczeń oddechowych :)
email: ewa.j.krawiec@gmail.com
tel. 518 350 461
Joanna Ryś - Bednarczyk
Joanna Ryś - Bednarczyk
Z wykształcenia prawnik, z zawodu doradca podatkowy, a także coach, trener FRIS, certyfikowany nauczyciel mindfulness oraz Instruktor Buteyko Clinic. Uwielbiam spotkania i rozmowy z ludźmi, towarzyszenie im w odnajdywaniu ich własnej drogi i celów życiowych. Prowadzę kursy MBSR (redukcji stresu oparte na uważności) oraz zajęcia uważności dla nastolatków. Metoda oddechowa Buteyki pomaga mi wzbogacić prowadzone warsztaty uważności, a warsztaty oddechowe uważnością.
Oddech…oby był zdrowy.

www. kompasuwaznosci.pl
e-mail: asiarys@interia.pl
tel. 604 618 100
Małgorzata Adamiec
Małgorzata Adamiec
Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Ukończyła 2-letnią szkołę Analitycznej Pracy z Oddechem, Voice Dialogue i Terapii Systemowej dr psychologii Joy Manne.Instruktor metody Butejki certyfikowany przez Buteyko Breathing Clinic Worldwide. Zaprzyjaźniona ze swoim oddechem astmatyczka. Codziennie znajduje ciche zadowolenie w świadomym oddychaniu. Zobacz jak ODDECH pomaga Ci żyć. Zapraszam.
e-mail: adamiec.ahoj@gmail.com
tel: 691937186
Michalina Maruszewska
Michalina Maruszewska
Instruktorka metody Butejko oraz absolwentka studiów SGH z zakresu Coachingu.
Właścicielka strony www.cwiczeniaoddechowe.pl
e-mail: michalinamaruszewska@gmail.com
Paweł Wójcik
Paweł Wójcik
- Instruktor technik oddechowych metodą Butejko
- Dyplomowany Refleksolog /Międzynarodowa Akademia Refleksologii Warszawa/
- Dyplomowany Masażysta /szkoła Manualistic Sergeya Schurevicza/,Hidemi Morimasa z Japoni/
- zajmuje się Zielarstwem
- ukończyłem kursy z zakresu Dietetyki
- prowadzę warsztaty z Konchowania i Świecowania uszu
- zajmuję się suplementacją Forever LP
- ukończyłem kursy i szkolenia z zakresu trener personalny,fitnes oraz nordic walking
Powyższe umiejętności zawodowe pozwalają mi na holistyczne podejście do pracy z klientem.
Współpracuje z Centrum SPA w Zielonkach/gm. Stare Babice/
www. refleksolog-masażysta.pl
e-mail: p.wojcik.refleksolog@gmail.com
tel. 792 463 095
Sandra Osipiuk
Sandra Osipiuk
Magister fizjoterapii, ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Specjalizuje się w odbudowie posturalnej i reedukacji oddechowej. Absolwentka kursów Postural Restoration Institute. Pracuje z dziećmi i dorosłymi z problemami oddechowymi i wadami postawy. Przez wiele lat związana z Kliniką Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego WUM. Mówca TEDxWarsaw 2018. Redaktor merytoryczny „Fizjoterapii Funkcjonalnej”. Autorka
prac naukowych z zakresu fizjoterapii. Publikowała artykuły m.in. w „Medycynie Sportowej”, „Terapii”, „Pediatrii po Dyplomie” i „Alergologii Polskiej”. Szkoleniowiec Blackroll® Therapy.
Właścicielka strony: www.sofizjo.pl
E-mail: sandraosipiuk@gmail.com
Wiktor Morgulec
Wiktor Morgulec
Dyplomowany nauczyciel jogi wg metody B.K.S Iyengara z 19 letnim doświadczeniem. Prekursor jogi dla dzieci w szkole i przedszkolach Montessori w Warszawie. Założyciel największego w Polsce portalu o jodze www.joga-joga.pl i szkoły Joga Żoliborz w Warszawie. Organizator wyjazdowych kursów jogi.
www.morgulec.com.
e-mail: kontakt@morgulec.com
tel: +48 666 923 999